еМагазин

Tag : реакација

Бизнис

Реакција на Еуромакс Ресоурсис на изјавата на министерката за животна средина и просторно планирање, Каја Шукова

Редакција
Изразуваме загриженост што процесот на реализација на најголемата инвестиција од независноста на државата повторно се внесува во контекстот на дневно политичката агенда, реагираат од Еуромакс...