еМагазин

Tag : смок

Локално

Смок од речиси два метра влегол во бањата на кривопаланчанец

Редакција
Летото и летните горештини се период во кој граѓаните треба да бидат особено внимателни при изложување на сонце поради опасноста од топлотен бран, но не...