еМагазин

Tag : Специјална олимпијада

БАШ НИ Е ЌЕФ

НЛБ Банка им оддаде признание на спортистите од Специјална олимпијада на Македонија

Редакција
Во чест да ги прослави медалите на  специјалните олимпијци, денеска НЛБ Банка организираше заедничко дружење со тимот на Специјална олимпијада – Македонија кој од неодамна...