еМагазин

Tag : Стадим

БАШ НИ Е ЌЕФ

Сликарската династија Стадим со изложба во НЛБ Галерија

Редакција
На 12. април 2019 година со почеток од 19 часот во НЛБ Галерија (ул.Мајка Тереза 1, Скопје), ќе биде отворена изложбата на Сликарската династија Стадим.