еМагазин

Tag : старки

Балкан

„Старките“ го одбележаа „лежерниот“ стил на Еди Рама на форумот во Лондон

Редакција
Албанскиот премиер Еди Рама учествува на форумот „Инвестициски можности во брзорастечкиот регион“ во организација на „Фајненшл тајмс“ посветен на земјите од Западен Балкан, кој денеска