еМагазин

Tag : стартен број

БАШ НИ Е ЌЕФ

Започнува пријавувањето за Skopje Run 10K – Одберете го својот омилен стартен број

Редакција
Ова е третата година по ред во која во октомври се очекува нов бран на позитивна енергија. Минатата година во Скопје над 1.600 учесници излегоа...