еМагазин

Tag : Тошо Трајанов

Бизнис ТОП СТОРИИ

Македонската ИТ компанија „Адева“ во топ 50 најбрзорастечки компании во Северна Америка

Редакција
Компанијата Адева, која е глобална мрежа за врвни ИТ таленти, основана од Катерина Трајчевска и Тошо Трајанов е прогласена за една од најбрзорастечките компании во...