еМагазин

Tag : Тотал маркетинг

Македонија

Судењето за „Тотал“ одложено поради промена на сопственичката структура на правното лице „Медијамакс“

Редакција
Судењето за предметот „Тотал“ на Специјалното јавно обвинителство се одложува за 3 октомври поради настаната промена на сопственичката структура на правното лице „Медијамакс“, кое заедно...