еМагазин

Tag : трета страна

БАШ НИ Е ЌЕФ

Се отвора изложбата „Трета страна на стварноста“ во МСУ

Редакција
На 24 октомври (четврток), со почеток во 20 часот, во Музејот на современата уметност – Скопје ќе биде отворена изложбата „Трета страна на стварноста“, курирана...