еМагазин

Tag : Љубчо Героргиевски

Македонија ТОП СТОРИИ

Од партијата на Љубчо Героргиевски бараат државата да докажала дека Ванчо Михајлов бил соработник на фашистите

Редакција
Во поглед на се почестите нагласувања на тоа дека треба да се забрани и затвори македонскиот клуб „Ванчо Михајлов“ поради контроверзноста на неговиот лик и...