еМагазин

Tag : уништен

Локално

(Фото) Во Битола вандалски уништен симболот на градот

Редакција
Во Битола вандалски е уништен симболот на градот кој општината го постави во централниот парк кај градскиот часовник. Од Општина Битола информираат дека вандалскиот чин...