еМагазин

Tag : урна

Балкан

Мира Марковиќ ќе биде погребана покрај Милошевиќ

Редакција
Урната со посмртни останки на Мирјана Марковиќ ќе биде положена денес во заедничката гробница покрај сопругот Слободан Милошевиќ, поранешниот претседател на на Србија и СР...