еМагазин

Tag : виртуелна прошетка

Забава

Виртуелна прошетка низ „Енџелс кафе“ во Штип

Редакција
На 28 август се случи големото отворање на штипското кафуле „Енџелс кафе“. Благодарејќи на богатата програма која трае цела недела, кафулето е одлично посетено. Но...