еМагазин

Tag : возам

Локално

„Јас внимавам и безбедно возам“ – дефиле на велосипедисти и мотоциклисти за поголема безбедност во сообраќајот

Редакција
Под мотото „Јас внимавам и безбедно возам“ утре (сабота, 13.05.2023) ќе се одржи дефиле на велосипедисти и мотоциклисти, на кое е најавено учество на преку...