еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Александра Радевска реизбрана за претседател на УО на Стопанска банка Битола

Од Стопанска банка АД Битола преку Македонската берза информираат дека Александра Радевска е реизбрана за член и претседател на Управниот одбор на Банката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Антони Пешев стана член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Битола

Ќе се спои ли Стопанска банка Битола со Комерцијална?

Како работеше Стопанска банка Битола, за која Комерцијална започна анализа за можно присоединување, во првиот квартал

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Груевски „удри“ и на Милошоски: За него има многу што да кажам

Редакција

Левица поднесе кривична пријава против Шкодране Дардишта од ДУИ, која повика на војна

Редакција

Без резултат, но во позитивна атмосфера поминала новата средба на македонско-бугарската Комисија за историски прашања, вели Ѓоргиев

Редакција