еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

За 24 часа собрани средствата за тригодишната Срна

Македонските граѓани уште еднаш покажаа колку се хумани.

За 24 часа се собрани средствата за тригодишната Срна, која се лекува во Систина.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Можеме да собереме 15 илјади евра: Потребни се за тригодишната Срна – да си дојде побрзо дома

Да не ги заборавиме Кара, Леонид, Јани…

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Наместо подароци за 8. март донирајте за Срна, Кара, Леонид, Јани…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владата да интервенира и за долговите на јавните претпријатија кон останатите снабдувачи со струја, велат од Енерџи Деливери Солушнс

Редакција

Дебарски бањи – Цапа ги објави платите и надоместоците на Одборот на директори

Редакција

ДИК: Данела Арсовска пред Петре Шилегов, за Советот на Град Скопје најмногу гласови има ВМРО-ДПМНЕ

Редакција