еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Министерот Тошковски објави фотографија со семејството

Многу малку се знае за приватниот живот на министерот за внатрешни работи, Панче Тошковски.

Тој за Велигден со семејството е во Охрид, а од таму на Фејсбук објави и заедничка фотографија со семејството.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кој е Панче Тошковски, министер за внатрешни работи во техничката влада

Фото: Тошковски/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Апелација му ја намали казната на сопственикот на порталот „ДоказМ“

Редакција

„Нехар турс“ ги откажa планираните туристички тури во Италија

Редакција

(Аудио) „Пукнаа“ „бомби“ и за Игор Јанушев и Миле Јанакиески

Редакција