еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) 29-годишниот Амар Исмани е загинатиот пејач во престрелката на „Пластичарска„

Во синоќешната вооружена престрелка на Булеварот „Никола Карев“ познат како „Пластичарска„ загинал 29-годишниот пејач Амар Исмани од Скопје, објави телевизијата ТВ 21.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Од семејството на 29-годишниот Исмани потврдија дека загинал во престрелката на „Пластичарска„

Тој починал 45 минути по полноќ откако бил донесен во Комплексот клиники „Мајка Тереза„.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Во пукање на “Пластичарска“ се повредени неколку лица

Во инцидентот на кој му претходела тепачка се поврдени уште две лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Почина еден од повредените на „Пластичарска“

Фото: Инстаграм/Исмани

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нови 232 случаи на Ковид-19 од 2.787 тестови, 38 се реинфекции

Редакција

Полицаец нападнат пред казино во Скопје

Редакција

МВР го демантира градоначалникот Костовски за зголемениот број на напади врз малолетници во автобусот 57

Редакција