еМагазин
Image default
Бизнис

11 нови вработувања во Управата за хидрометеролошки работи

Управата за хидрометеролошки работи објави оглас за вработување за 11 работни позиции, на определено време.

Се бараат соработници и референти, а највисоката плата за позициите е 22.352 денари.

Сите детали за огласот ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Топ пет највисоки плати: Програмерите и воздухопловците во тесна трка

Никола Осило

„Мотиви“ го доби тендерот на Клиниката за гинекологија за привремени вработувања вреден 34.500 евра

Никола Осило

„Пуцко петрол“ го доби тендерот на општина Битола за набавка на масло за греење вреден 554.000 евра

Никола Осило