еМагазин
Image default
Бизнис

13 нови вработувања во ТЕЦ Неготино, плати до 37.060 денари

ТЕЦ Неготино АД објави оглас за вработување за 13 работни места, на неопределено време.

Се бараат хигиеничар, референт за јавни набавки, инжинер за котел…

Највисоката плата за бараните позиции е 37.060 денари.

Повеќе детали за огласот ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ковид-19 ја преполови добивката на „Макпетрол“

Редакција

Стоматолозите бараат зголемување на висината на капитацијата, бидејќи се зголемиле трошоците за заштитна опрема

Редакција

Македонијатурист со добивка во првите девет месеци

Редакција