еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

38-годишен маж починал во својот двор во Драчево

Завчера во 17.20 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека во двор од куќа на подрачје на Драчево починал М.Ж. (38) од Скопје, информираа од МВР.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонија2025 со силен придонес за економскиот развој фокусиран на младите

Редакција

Објавен Првомајски проглас: Товарот на пандемијата падна на грбот на работниците, богатите продолжија да се богатат

Редакција

По бурните реакции, Заев го прекина одморот и се појави во беровско Будинарци

Редакција