еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

56-годишен маж од Валандово пронајден починат во својот дом

Од Министерството за внатрешни работи (МВР) информираа дека вчера во 18.30 часот во полициската станица Валандово било пријавено дека во својот дом во градот бил пронајден починат Б.Е. (56).

Лекар од итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Удавениот маж во Дојранско Езеро, по кој се уште се трага, е штипјанец на 42-годишна возраст

Редакција

Само платени руски ботови и некои политичари се против уставните измени, вели Ковачевски

Редакција

Македонија и Албанија потпишаа меморандуми од областа на енергетиката, инфраструктурата, безбедноста, симболично вратена и една икона

Редакција