еМагазин
Image default
Бизнис

Абдулменаф Беџети веќе не е член на Надзорниот одбор на НЛБ Банка

НЛБ Банка преку Македонската берза информира дека поради истек на мандат, Абдулменаф Беџети повеќе не е член на Надзорниот oдбор на НЛБ Банка АД Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Абдулменаф Беџети купи акции во НЛБ Банка

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детален преглед: Кои се фирмите што добија субвенции од програмата за микро, мали и средни претпријатија?

Никола Осило

Колку вработени лани имало во телевизите 1ТВ, Клан, Шења и 21-М?

Редакција

Микросам лани со добивка од 5,1 милиони денари

Редакција