еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Елена Ристеска ги покажа прекрасните нозе во авион

Една од најубавите и најпопуларни македонски поп-пејачки Елена Ристеска на својот фејсбук-профил објави фотографии од неодамнешната дружба со тимот на „Wingair“.

Таа седна во нивното авионче при што ги покажа нејзините прекрасни нозе.

Фото: Фејсбук/Елена Ристеска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Лени Кравиц е „закон“: Се прошета низ Скопје и немаше проблем да застане и да се слика со секого

Редакција

Калиопи: Понекогаш и тажните љубови можат да бидат убави

Редакција

(ВИДЕО) Емотивен настап на Елена Ристеска: Крушево го одбележа 38. роденден на Тоше

Редакција