еМагазин
Image default
Забава

(ФОТО) Лила Филиповска без долна облека го „запали“ Инстаграм

Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска ја запали Инстаграм мрежата откако на својот профил објави фотографија на која не носи долна облека, а во горниот дел носи проѕирна блуза која го открива нејзиното раскошно деколте.

Фото:Инстаграм/Лила Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На 56 годишна возраст почина српскиот пејач Џеј Рамадановски

Редакција

Поранешна Југославија во тага: Почина фронтменот на „Нови фосили“, Рајко Дујмиќ

Редакција

(Фото) Лила Филиповска го покажа раскошното деколте во нова реклама за парфеми

Редакција