еМагазин

Tag : Лила Филиповска

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Лила Филиповска го победи ракот на дојката и за првпат проговори за својата битка

Редакција
Во интервју за највлијателното списание за жени „Убавина и здравје“, водителката Лила Филиповска за првпат проговори за својата битка со ракот на дојката. -Се чувствувам...
Забава

(Фото) Лила Филиповска се крсти во водите на светата река Јордан: “Никогаш посреќна, никогаш поблиску до Бог„

Редакција
Македонската водителка Лила Филиповска, која е во посета на Јордан се крсти во водите на истоимената река.   View this post on Instagram   A...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) „Претешка година која ме научи да го славам секој ден како да е роденден“: Лила блесна во бел фустан за роденденот

Редакција
Водителката Лила Филиповска, која деновиве е фокусот на јавноста поради нејзиното здравје, го прослави својот роденден. „Вечерва облеков фустан во бела боја…вечерва го славам животот,...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

По распитот за „Рекет„, Лила Филиповска на „тапет“ на Твитер

Редакција
Водителката Лила Филиповска, другарка на осомничениот Бојан Јовановски (Боки 13), по вчерашниот распит во Јавното обвинителство за случајот „Рекет“ не им откри на новинарите дали...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Рускоска ја прашала Лила: Кој е банкарот?„: Твитер реакции за распитот на Лила Филиповска за „Рекет“

Редакција
Водителката Лила Филиповска, пријателка на осомничениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, денеска беше на распит во Јавното обвинителство. Таа по распитот не беше расположена за...
Македонија

(ВИДЕО) Лила Филиповска по распитот за „Рекет“ без изјави за медиумите, новинарите ги поздрави со „чао друштво“

Редакција
Водителката Лила Филиповска денеска повеќе од еден час беше на распит во Јавното обвинителство за гонење организиран криминал и корупција во врска со итрагата за...
Македонија

(ВИДЕО) Пријателката на Боки 13, Лила Филиповска на распит за „Рекет“

Редакција
Водителката Лила Филиповска денеска е повикана во Јавното обвинителство за гонење организиран криминал и корупција во врска со итрагата за случајот „Рекет“. Како што потврдија...
Забава

(Фото) Лила Филиповска гола во када го „запали“ Инстаграм

Редакција
Една од најпознатите македонски ТВ водителки Лила Филиповска не престанува со фините изненадувања за своите фанови. Филиповска на Инстаграм објави секси-фотографија на која може да...
Забава

(Видео) Лила Филиповска покажа дека „држи“ добра нога

Редакција
Една од најпопуларните македонски ТВ водители, Лила Филиповска во изминатиов период ги почести своите фанови на Инстаграм со серија фотографии и видеа на кои може...
Забава

(Видео) Лила Филиповска во секси издание во Струга

Редакција
Една од најпознатите македонскии ТВ водителки на својот Инстаграм профил објави фотографии и видео од хотелот „Изгрев“ во Струга. Лила го фати пролетното сонце во...