еМагазин
Image default
Македонија

(Фото) На Апасиев му ја изгребале колата на собранискиот паркинг

На лидерот на Левица и пратеник, Димитар Апасиев му го изгребале автомобилот на собранискиот паркинг.

„Ми ја изгребал Алфата на собранискиот паркинг и си отишол!? Ете, така заврши еден прекрасен пратенички ден“, напиша Апасиев на Фејсбук.

Фото: Апасиев/Фејсбук.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Регистрирани 385 прекршоци за неносење на маска

Редакција

Конзуларните претставништва во Берн, Бон, Берлин и Минхен ќе работат во две смени

Редакција

Зошто Димитров не го пречека Ципрас пред Влада

Редакција