еМагазин
Image default
Локално

(Фото) Снежна идила на Попова Шапка

Промената на временските услови го смени пејзажот на македонските планини.

На речиси сите врне снег, а снежната покривка изнесува околу 20 сантиметри.

Еве како изгледа Попова Шапка:

Фото: Конак Попова Шапка

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Четворица претепале сопственик на гостилница во Куманово

Никола Осило

Општина Сарај ниту ќе ги легализира, ниту ќе ги урива дивите платформи на Матка

Редакција

Повеќе малолетници од Грчец тепале еден во Сарај

Никола Осило