еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Тамара Тодевска по втор пат мајка: На свет дојде синчето Дарен

Пејачката Тамара Тодевска стана мајка.

На свет дојде синчето Дарен.

Радосната вест ја соопшти на социјалните мрежи.

Ова е нејзино второ дете. Нејзината ќеркичка Хана доби братче.

Фото: Тамара/Инстаграм

.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Господ постои, името ѝ е Петрунија“ е распродаден за кино-дистрибуција на 28 држави: Денеска почнува да се прикажува кај нас

Редакција

(Фото) Јајцата на Лила Филиповска

Редакција

(Фото) Дунавка Трифуновска лажниот принц Чернетиќ ја прогласи за „Дама на сребрениот медал на свети Ѓорѓи„

Редакција