еМагазин

Tag : породи

ЖИВОТ

(Фото) Украинка се породи на гинекологија во Чаир

Редакција
Украинка се породи на гинекологија во Чаир, информираше на својот Фејсбук профил, министерот за здравство, Беким Сали. “Убави вести ни доаѓаат од гинекологија во Чаир,...
Забава

(Фото) Тамара Тодевска по втор пат мајка: На свет дојде синчето Дарен

Редакција
Пејачката Тамара Тодевска стана мајка. На свет дојде синчето Дарен. Радосната вест ја соопшти на социјалните мрежи. Ова е нејзино второ дете. Нејзината ќеркичка Хана...