еМагазин

Tag : украинка

ЖИВОТ

(Фото) Украинка се породи на гинекологија во Чаир

Редакција
Украинка се породи на гинекологија во Чаир, информираше на својот Фејсбук профил, министерот за здравство, Беким Сали. “Убави вести ни доаѓаат од гинекологија во Чаир,...