еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Анџелина Џоли никогаш посекси: Актерката се разголе буквално и емотивно

Една од најпознатите светски актерки покажа дека изгледа совршено во најновата фото сесија за магазинот „Базар“ каде е фотографирана гола со невестински превез.

Таа даде интервју во која зборува за бракот со поранешниот сопруг Бред Пит.

Фото: Базар

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Музичарот Дуке Бојаџиев стана татко по втор пат

Редакција

(Видео) Можност за ангажирање заводливи ориентални танчерки во Македонија

Никола Осило

Сите сетила вперени во музичко-технолошката авантура – слушнете го езерото што има да каже!

Никола Осило