еМагазин
Image default
Локално

Гевгеличанка си го бара сопругот

На 30.12.2018 година во Полициска станица Гевгелија, Т.В.(53) од Гевгелија пријавила дека на 29.12.2018 година околу 05,00 часот се оддалечил нејзиниот сопруг Б.Т.(56), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Возрасни мажи се тепале двајца на еден поради недоразбирање

Никола Осило

(Видео) Браво за МВР: Казнети над 100 несовесни возачи на мотори и автомобили за неколку часа

Никола Осило

Му фрлил бомба во домот во Драчево: Оштетени „Ауди“, „Рено“ и „Голф“

Никола Осило