еМагазин
Image default
Локално

Им се заканувал на вработени во угостителски објект во Скопје

На 27.06.2019 година во 15.30 часот во Полициската станица Центар, сопственик на угостителски објект во центарот на Скопје пријавил дека истиот ден во 10.50 часот во угостителскиот објект дошло непознато лице и упатило закани кон вработените, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанец си ја бара сопругата

Никола Осило

АХВ: Граѓаните да не го посетуваат ресторанот „МИР“ во Прилеп зашто не ги исполнува хигиенските услови

Редакција

Скопјанец си го нашол „Голфот“ на „столпчиња“

Никола Осило