еМагазин
Image default
Бизнис

Клиничкиот центар вработува 14 стоматолози и сестри, плата до 30.700 денари

ЈЗУ Универзитетски стоматолошки клинички центар Свети Пантелејмон Скопје донесе распиша оглас за вработување на осум доктори на стоматологија на неопределено време и шест стоматолошки сестри на неопределено време.

Платата за докторите е 30.700 денари, а за сестрите 18.600 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бугарскиот Универзитет од Велико Трново отвора филијала во Македонија

Редакција

Реплек лани со раст на добивката

Редакција

Народна банка: Заштитен е имотот на Еуростандард банка, трансакциите за сметки до 12 август ќе бидат реализирани

Редакција