еМагазин
Image default
Локално

Малолетници нападнати од татко на другарка

На 07.02.2019 година во Полициската станица Аеродром Т.Ј.(42) пријавил дека истиот ден околу 18,30 часот во село Долно Лисиче, скопско, неговиот малолетен син, кој бил заедно со уште двајца другари, физички бил нападнат од Т.Н., татко на нивна другарка, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тешко се повредил откако паднал од зграда во Гостивар

Никола Осило

Радовишанец сакал да прегази полицаец и се забил во полициско возило

Никола Осило

(Фото) Филмски сцени кај Рача: Стружанец и бегал на полицијата со 50 килограми марихуана во автомобилот

Никола Осило