еМагазин

Tag : Долно Лисиче

Локално

Малолетници нападнати од татко на другарка

Никола Осило
На 07.02.2019 година во Полициската станица Аеродром Т.Ј.(42) пријавил дека истиот ден околу 18,30 часот во село Долно Лисиче, скопско, неговиот малолетен син, кој бил...