еМагазин
Image default
Локално

Нападнато 13-годишно дете на булеварот „Кочо Рацин“ во Скопје

На 11.09.2019 во 23.10 часот во СВР Скопје, Г.П.(41) од Скопје пријавил дека околу 20.20 часот на бул.„Кочо Рацин’’ едно лице физички го нападнало неговиот 13 – годишен син, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) 48 часа по промоцијата, вандализиран виртуелниот споменик на Григор Прличев во Охрид

Редакција

Го тепал пред дискотека во Куманово

Редакција

Драма во Идризово: Затвореник добил убодни рани од братот

Редакција