еМагазин
Image default
Локално

Неколкумина тепале скопјанец на улица

На 17.08.2019 во СВР Скопје С.Р.(46) од Скопје, пријавил дека на 16.08.2019 околу 17.30 часот на ул. “Цветан Димов“ бил физички нападнат од неколку лица, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Прослава со ракометарите на Плоштад: „Уааа“ за Град Скопје од граѓаните и „никогаш Северна само Македонија“ од навивачите

Редакција

Куче скитник каснaло девојка на Кејот во Скопје

Никола Осило

ПСК „Пелистер“ не ѝ го дава Копанки на државата: Се сомневаме дека политичарите ќе го продадат

Редакција