еМагазин
Image default
Локално

Разбојници му зеле мобилен во Градскиот парк во Скопје

На 29.08.2019 во 02.15 часот во Полициската станица Карпош, П.Х.(18) од Скопје пријавил дека во Градскиот парк две лица со закана му одзеле мобилен телефон, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Масовна тепачка пред кафана на плоштадот Скендер бег

Никола Осило

Излетал од пат бегајќи од полицијата со камион полн со 81 мигрант

Никола Осило

Апел од ЗОО Скопје: На шимпанзата Коко, Изи, Мими и Роси им се потребни ќебиња за да си прават замоци

Никола Осило