еМагазин
Image default
Забава

Сара Мејс и Димитар Атанасовски со прекрасна љубовна порака

14-ти февруари, денот на љубовта, заврши и помина. Сите со своите сакани ја искористија можноста да си подарат и да ја покажат својата почит кон партнерот. Некои дури успеаја во тоа, баш на 14-ти февруари, да се верат и да си ветат дека ќе го поминат цел живот заедно.

Воедно, во екот на овие љубовни денови Сара Мејс и Димитар Атанасовски на своите Инстаграм профили пренесоа една прекрасна љубовна порака, а тоа е дека не е важно дали е св. Валентин или било кој друг ден од годината, кога има луѓе кои ги љубиш и кои сакаш да ги изненадиш, секогаш можеш да го направиш тоа.

И Димитар и Сара си подарија уникатни парчиња од LISCA. Сара посочи дека љубовта што ја добива од Димитар е рецепт за совршен викенд, а Димитар рече дека животот е прекрасен.

Останува да видиме што си купија еден на друг?

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Елена Ристеска снима во Мајами: Пејачката никогаш не изгледала посекси

Никола Осило

(Фото) Катарина Ивановска ужива топлес на Лефкада

Редакција

Картите за Здравко Чолиќ во продажба за 300 денари од понеделник, 18. март

Редакција