еМагазин
Image default
18+

Што ве возбудува во спалната соба: Секс совети од мажите наменети за жените

Честопати мажите и жените имаат потешкотии при договорот околу тоа што ги возбудува во спалната соба.
Ова се секс совети, кои доаѓаат од мажите, а се наменети за жени.

Секси долна облека секогаш помага. Затоа изненадете го со некое ново парче секси долна облека.
Секогаш чувајте ги интимните делови добро средени. Ако имате проблеми со депилирањето, едноставното потсредување ќе заврши работа.

Пораките со сексуална содржина можат многу да го возбудат, поради зголеменото исчекување.
Водете го низ она што сакате да ви го прави. Не само што тоа ќе биде секси за вас, туку ќе го излуди и него.

Како што жените сакаат стимулација на повеќе делови од вагината, така и мажите сакаат да си играте со нивните тестиси при орален секс.

Менувајте ги позите. Многу е лесно да заглавите во рутината на мисионерската поза или да сакате секогаш да бидете одозгора, но истражвуањето на позите може да ви донесе многу задоволство.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Јагоди, мраз, сладолед: Добра предигра за секс во лето

Редакција

Почнува месецот на Водолиите: Што сакаат во сексот

Редакција

Фотографии од девојки и познати водителки од Македонија завршиле на порно сајт

Редакција