еМагазин

Tag : поза

18+

Се што не сте знаеле за позата „69“: За се да помине во најдобар ред, потребно е да се обрне внимание на неколку работи

Редакција
Предноста на позата „69“ е што и двајцата партнери имаат можност да почувствуваат големо задоволство истовреме. Но за се да помине во најдобар ред, потребно...
18+

Што ве возбудува во спалната соба: Секс совети од мажите наменети за жените

Редакција
Честопати мажите и жените имаат потешкотии при договорот околу тоа што ги возбудува во спалната соба. Ова се секс совети, кои доаѓаат од мажите, а...