еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец без причина нападнат на улица „Васил Ѓоргов“

На 25.08.2018 година во 18.35 часот Д.С.(28) од Скопје пријавил дека околу 05.00 часот на улица “Васил Ѓоргов” бил физички нападнат од едно непознато машко лице, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Градежен работник повреден од залутан куршум во Сарај

Редакција

Жена повредена од заталкан куршум во семејниот двор Тетово

Редакција

Нападнат скопски таксист: Не сакале да му платат за возењето

Редакција