еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец пријавил дека класен раководител физички го нападнал неговиот 13-годишен син

На 01.10.2019 во 09.20 часот во СВР Скопје, А.К.(56) од Скопје пријавил дека на 30.09.2019 неговиот 13 – годишен син, по претходна расправија, бил физички нападнат од неговиот класен раководител М.Н., информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Повреден полицаец и сопатник во судар меѓу возило на МВР и „форд транзит“

Никола Осило

Прилепчанец нападнал вработена во обложувалница: Му го сторнирала тикетот бидејќи не платил

Никола Осило

Хорор во Скопје: Им одзеле пари и накит и ги малтретирале за наводен долг за лекови

Никола Осило