еМагазин
Image default
Локално

Со закана му одзел златно ланче на малолетник во автобус на ЈСП

На 01.10.2019 околу 19.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во автобус бр.63 на ЈСП Скопје, кој се движел од Транспортен центар кон бул.„Кузман Јосифовски Питу“, непознат сторител со закана му одзел златно ланче на 16-годишник од Скопје, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со нож го расекол по лицето

Никола Осило

Поради националната трагедија, Неготино и Демир Капија ги откажуваат сите настани за „Св.Трифун“

Редакција

Таксист сакал да силува 22-годишна девојка од Скопје

Никола Осило