еМагазин
Image default
Локално

Свекрва од Битола си ја бара снаата

На 08.09.2020 во 21,30 часот во СВР Битола, Н.Ј.(56) од Битола пријавила дека  нејзината снаа Ф.Ј.(30), се оддалечила од семејниот дом, информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Од заскитани куршуми оштетени две возила, еден завршил на тераса од семејна куќа

Редакција

Обезбедени првични 80 милиони денари за спасување на Преспанско Езеро

Редакција

Пронајдени делови од човечко тело кај Богданци

Редакција