еМагазин

Tag : бездомни животни

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Хуманитарен базар за бездомни животни

Редакција
Ветеринарната амбуланта „Вет свет“ денеска го организира петтиот јубилеен базар во кафе бар Макка на бул. Св Климент Охридски, Скопје, со почеток во 12 часот....