еМагазин

Tag : Брас Брадерс

Забава ТОП СТОРИИ

С.А.Р.С , Тајзи и Брас Брадерс го отвораат првото издание на „Скопје се лади“, во сабота на 8. јуни

Редакција
С.А.Р.С, Тајзи и Брас Брадерс ќе го отворат првото издание на музичката манифестација „Скопје се лади“ која ќе се одржи оваа сабота, 8. јуни со...
Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Брас Брадерс објавија песна со Мијата

Редакција
Брас Брадерс објавија песна со македонската пејачка и кантавторка Наташа Мијат Крстевска – Мијата, “I Wanted More“. Ова е прва соработка на Брас Брадерс со...