еМагазин

Tag : Конак Пониква

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Фото) Од денеска почнува со работа хотелот “Конак Пониква“, еве кои се цените

Редакција
Од денеска почнува со работа хотелот “Конак Пониква“ на Пониква. Хотелот располага со седум апартмани, шест трокреветни и шест двокреветни соби. Ноќевање во двокреветна соба...